Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Pazarda 20 bin lira değerinde Altın ve 4 bin Lira parasını çaldılar

Bayramiç ilçesinde, 27 yaşındaki Nacime Çelebi'nin çantasındaki 4 bin lira ile toplam 20 bin lira değerinde ziynet eşyası pazarda çalındı.

Pazarda 20 bin lira değerinde Altın ve 4 bin Lira parasını çaldılar
Pazarda 20 bin lira değerinde Altın ve 4 bin Lira parasını çaldılar Taner Arçukoğlu
Bu içerik 11651 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert
Bayramiç ilçesinde, 27 yaşındaki Nacime Çelebi'nin çantasındaki 4 bin lira ile toplam 20 bin lira değerinde ziynet eşyası pazarda çalındı. Polis, Çelebi'nin şikayeti üzerine hırsız veya hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.
 
Tongurlu Köyü'nde yaşayan Nacime Çelebi, dün saat 16.00 sıralarında, Bayramiç Çarşamba Pazarı'na gitti. Bir süre pazarda gezen Çelebi, yaptığı alışverişin parasını ödemek için çantasını açtığında evden çıkarken yanına aldığı 4 bin lira para ve 20 bin lira değerindeki ziynet eşyasının yerinde olmadığını fark etti. Çelebi, hemen pazardaki zabıta noktasına gidip, yardım istedi. Zabıta ekipleri, polis çağırdı. Polis, ifadesine başvurduğu Çelebi'nin gözyaşlarını tutamadı. Polis, Çelebi'nin para ve ziynet eşyalarını çalan kişi veya kişilerin tespit edilip yakalanması için pazaryerindeki ve bölgede bulunan mobese kameralarını incelemeye aldı. Çelebi, yıllardır hırsızlara karşı yanımda taşıdığım para ve ziynet eşylarımın çalınması beni çok üzdüğünü belirtip, "İnşallah bunu yapan bir an evvel yakalanır" deadi.
 
- Çanakkale
Bayramiç ilçesi Nacime Çelebi çanta 4 bin lira 20 bin lira değerinde ziynet eşyası pazarda çalındı.
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır