Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

ÇANAKKALE'DE TRUVA ATI ÖNÜNDE KLİP ÇEKTİ

Şirinim şarkısıyla müzik dünyasına yeniden merhaba diyen Barışcan klibinin bir bölümünü Çanakkale'de TRUVA ATI önünde çekti.Şarkının sözlerinde geçen Kral ile Truva Atına bir gönderme yapılan klipte çok renkli görüntüler yer alıyor

ÇANAKKALE'DE TRUVA ATI ÖNÜNDE KLİP ÇEKTİ
ÇANAKKALE'DE TRUVA ATI ÖNÜNDE KLİP ÇEKTİ Taner Arçukoğlu
Bu içerik 2386 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert
Barışcan, güzelliğin gelip geçici, asıl önemli olanın insanın iç güzelliği olduğunu anlattığı ŞİRİNİM şarkısında aşık olurken bu olguya dikkat edilmesi gerektiğini vurguluyor..
Klipte ayrıca Herkesin hayatı boyunca edineceği bir kral ya da kraliçe olacağı ama bu eşlerin bir dondurma, bir şeker kadar şirin olmasının insanın kendi elinde olduğu gerçeği esprili bir dille anlatılıyor.
Bu şarkı genel olarak çocukların ve gençlerin olduğu kadar orta yaş grubunun da sevebileceği çok eğlenceli şıkır şıkır bir remix.

 
ŞİRİNİM ŞARKISI TÜRKİYE'NİN İLK KADIN PRODÜKTÖRÜ NEŞE DEMİRKANAT'IN ELLERİNDE
Söz ve müziği Barışcan’a ait ŞİRİNİM'in düzenlemesini genç yeteneklerden Tezcan Erol yaptı.
Kayıtları Erdinç Şenyaylar stüdyosunda yapılan şarkının adı gibi çok şirin, Türkiye'nin ilk ve tek kadın prodüktörü Neşe Neşe Demirkat Karayol..
Resim
 
​​ERDİNÇ ŞENYAYLAR SOLO GİTARIYLA ŞİRİNİM'İN İNTROSUNDA YER ALDI
Şarkının intro bölümüne Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi stüdyo müzisyenlerinden gitarist Erdinç Şenyaylar gitarıyla konuk oldu
Resim
 
ŞİRİNİM KLİBİNİ ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ TELEVİZYON-SİNEMA BÖLÜMÜ ÇEKTİ.
Şarkının klibi Çanakkale - 18 Mart Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü stüdyolarında gerçekleşti.
ŞİRİNİM’in klip yönetmeni, 18 Mart Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğretim görevlisi Gökhan Akça ve klibin sanat yönetmenliğini ise eşi Övgü Yağız Akça yaptı.
Klibin büyük bir bölümü 18 Mart Üniversitesi stüdyolarında greenbox yöntemi ile gerçekleşti.Mekan olarak Çanakkale iskele meydanında sergilenen TRUVA ATI önü ve çeşitli tarihi mekanları seçildi. Klibin geçtiği yerlerden biri de 18 Mart Üniversitesi Tiyatro Sahnesi ve Salonu oldu.
Resim
 
ŞİRİNİM'E TON TV'NİN GÜZEL SUNUCUSUNDAN DESTEK
Şirinim şarkısına çektiği klipte Barışcan’a TON TV’nin güzel ve başarılı sunucusu Çiğdem Korkmaz da eşlik etti.Barışcan’ın tuttuğu bir ayna karşısında makyaj yaparak güzelliğini bir kez daha ortaya çıkaran Çiğdem Korkmaz, şarkının sözlerinde de geçen güzelliğin fani olduğunu anlıyor ve makyajını silerek bütün gerçekleri bir anda görüveriyor.
Resim
 
BARIŞCAN KLİPTE ÇOK RENKLİ VE EĞLENCELİ KOSTÜMLER GİYDİ.
Barışcan'ın klipte giyeceği kostümlerden biri kral kostümü çok ilgi çekeceğe benziyor..Görüntülerde çok renkli özellikle çocukların ve gençlerin seveceği kostümlere de yer verilmiş
Barışcan "Şirinim" şarkısına çektiği klipte birbirinden eğlenceli ve çocukların sevdiği hayvan karakterlerin kostümlerini giyerek bu hayvanların yüz makyajlarını Çannakale'li Tattoo & Piercing ustası ressam OGÜN YÜCEL'e yaptırdı.
Resim
 
ŞİRİNİM'DE ŞİRİN BİR PALYAÇO
Bir palyaçonun da yer aldığı bu klibin bir bölümünde Barışcan renkli kıyafetlerle bir fotoğraf stüdyosunda albüm fotoğraflarını çekiyor.Ancak bu stüdyonun fotoğrafçısı bir palyaço.Durum böyle olunca da klipte çok eğlenceli sahneler yer aldı..
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sandık güvenliği için  Her İlde Her Okula Bir Avukat
Sandık güvenliği için Her İlde Her Okula Bir Avukat
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..