newjoy çanakkale deja vue çanakkale relax çanakkale
newjoy home Advert Advert
Advert

Çtso'ya Silahla Ateş Edildiği İddiası

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasına (ÇTSO) silahla ateş edildiği iddia edildi.

Çtso'ya Silahla Ateş Edildiği İddiası
Çtso'ya Silahla Ateş Edildiği İddiası Taner Arçukoğlu
Bu içerik 2372 kez okundu.
 
Alınan bilgiye göre, ÇTSO'nun Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi girişinde bulunan Fuar ve Kongre Merkezi'nde öğle saatlerinde tek el silah sesi duyuldu.
 
Öğle yemeğine çıkan personelin duyduğu sesin ardından restoran bölümünde temizlik yapan personel camda kırık olduğunu yetkililere bildirdi. Bunun üzerine jandarmaya bilgi verildi. Bölgeye gelen İl Jandarma Komutanlığına bağlı olay yeri inceleme ekipleri restoranda inceleme yaptı.
 
İncelemenin ardından olayla ilgili rapor hazırlanacağı kaydedildi.
 
ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal, gazetecilere yaptığı açıklamada, sesin öğle saatlerinde duyulduğunu ancak bölgede havaalanı yakın olduğu için sesin martılar için hazırlanan yapay silah sesi olduğunun düşünüldüğünü söyledi.
 
Konuyla ilgili olarak jandarmaya bilgi verdiklerini anlatan Sandal, "Öğle saatlerinde güvenlikçi arkadaşlar bir silah sesi duymuş ancak, havaalanı yakın olduğu için ve zaman zamanda buradaki martıları kaçırmak için yapay patlama sesi gerçekleştirildiğinden bunun da benzer bir ses olduğunu düşünmüş ama akşam mesai bitiminde çalışanlar temizlik yaparken camda bir kurşun deliği fark ediyor. Biz de hemen jandarmayı çağırdık. Olayın ne olduğunu ve sonucu bekliyoruz ama bu tesadüfen olan bir şey değil, kurşun sıkılmış. Jandarmada uzun menzilli bir silahla ateş edildiğini söylüyor ama net bilgi olay yerinde yapılacak incelemenin sonucunda belli olacak." diye konuştu.
 
Sandal, daha önce böyle bir olayın yaşanmadığını sözlerine ekledi.
 
 
haberler.com
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tabancayla başına ateş ederek canına kıydı..
Tabancayla başına ateş ederek canına kıydı..
Hırsızlar duvarı delip kuyumcuyu soydu...
Hırsızlar duvarı delip kuyumcuyu soydu...