Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Cizredeki Bombalı saldırıda Çanlı polis İbrahim ERİÇ Şehit oldu...

Şırnak'ın Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Grup Amirliği'ne bombalı kamyonla yapılan saldırıda Çanlı Polis İbrahim ERİÇ Şehit oldu saldırının ardından ilçeye giriş çıkışlar kapatıldı.

Cizredeki Bombalı saldırıda Çanlı polis İbrahim ERİÇ Şehit oldu...
Cizredeki Bombalı saldırıda Çanlı polis İbrahim ERİÇ Şehit oldu... Taner Arçukoğlu
Bu içerik 10664 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert
Şırnak'ın Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Grup Amirliği'ne teröristler tarafından bombalı kamyonla yapılan  saldırıda Çanlı Polis İbrahim ERİÇ  şehit oldu saldırının ardından valilik tarafından giriş ve çıkışlar yasaklandığı için ilçe girişi ve çıkışında uzun araç kuyrukları oluştu.
 
11 POLİS ŞEHİT OLDU
 
Teröristler tarafından kamyonla düzenlenen bombalı saldırıda Çan'a Şehit Ateşi Düştü aralarında Çan'lı Polis memuru İbrahim ERİÇ'İNDE Bulunduğu 11 polis memuru şehit olurken, 75 polis ve 3 sivil olmak üzere toplam 78 kişi ise yaralanmıştı. 24 Ocak 2016 doğumlu olan 7 aylık bebek Filiz Özalp da patlamada kafasına düşen bir cisim dolayısıyla yaralanarak Cizre Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, diğer yaralılardan durumu ağır olanlar Diyarbakır, Mardin ve Batman'daki çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Patlamada çevik kuvvet grup amirliği binası kullanılmaz hale gelirken, ilçede de bir çok evde hasar oluştu. Hasar oluşan evlerden birinde bulunan 7 aylık bebek Filiz Özalp kaldırıldığı Cizre Devlet Hastanesi'nde kafa travması tanısı ile tedavi altına alındı.
 
 
 
UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU
 
Saldırı sonrasında Şırnak Valiliği Cizre ilçesine giriş ve çıkışları yasakladı. İlçeye giriş ve çıkışların yasaklanmasından dolayı özellikle Irak üzerinden gelerek Silopi ilçesinden Cizre'ye girmeye çalışan araçlar uzun kuyruklar oluşturdu. Yaklaşık 4 saat bekleyen araçlar daha sonra çevre yolunu kullanmaya başladı.
 
Öte yandan, saldırının ardından kaçan teröristlerin yakalanması için bölgede geniş kapsamlı operasyonlar sürüyor.
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır