Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Kangal cinsi köpek Su sayacını okumak için ağıla giren memuru hastanelik etti...

Ezine İlçesi'nde, 35 yaşındaki Servet Yıldırım, su sayacını okumak için girdiği ağılda, kangal cinsi bir köpeğin saldırısına uğrayıp, hastanelik oldu.

Kangal cinsi köpek Su sayacını okumak için ağıla giren memuru hastanelik etti...
Kangal cinsi köpek Su sayacını okumak için ağıla giren memuru hastanelik etti... Taner Arçukoğlu
Bu içerik 3624 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert
Ezine Köy İdareleri Muhtarlar Derneği'ne bağlı olarak su faturası tahsilatı yapan Servet Yıldırım, geçen 5 Austos Cuma günü Mecidiye Köyü'nde su sayacı okumak için girdiği ağılda, tasmasından kurtulan bir köpeğin saldırısına uğradı. Gürültüleri duyan ağıl sahibinin eşi Nazlı Turan, köpeği uzaklaştırarak, görevliyi kurtardı. Köpeğin iki el, kol ve bacaklarını ısırdığı Yıldırım, yaralı halde yaklaşık 1 kilometre uzaklıktaki köy muhtarı Emin Baynar'ın evine gitti. Muhtar Baynar, Yıldırım'ı otomobiline alıp, Ezine Devlet Hastanesi'ne götürdü. Yıldırım, buradaki ilk müdahale ardından Çanakkale Onsekiz Mart Hastanesi'ne sevk edildi. Ameliyata alınan Yıldırım'ın 3 parmağının, eskisi gibi kullanamayacağı belirtildi.
 
KÖPEĞİN SAHİBİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU
 
Servet Yıldırım'ın şikayetçi olduğu köpeğin sahibi Emrullah Turan, kendisinin Gökçebayır Köyü'nde olduğu sırada görevlinin su sayacı okumak için ağılına geldiğini ve iki kangal köpeğinden erkek olanının bağlı olduğu tasmasından kurtularak saldırdığını öğrendiğini belirterek, "Eşim Nazlı ağılda kuzuları yıkarken su sayacı okuyan Yıldırım ağıla girmiş. Eşim görevlinin geldiğini görmemiş. Köpeğin havlaması ve bağrışma sonucu olay yerine gelip, görevliyi kurtarmış" dedi. Olayda kendisinin bir ihmali olmadığını da belirten Turan, yaşananlar nedeniyle üzgün olduğunu söyledi. Jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.
 
- Çanakkale
Kangal cinsi köpek Su sayacı okuma ağıl memur hastane
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır