newjoy çanakkale deja vue çanakkale relax çanakkale
newjoy home Advert Advert
Advert

15 Temmuz da Destan yazan Türk Halkına bir ödülde Relax’tan RELAX’TAN ALTIN YAĞMURU

15 Temmuz da Destan yazan Türk Halkına bir ödülde Relax’tan RELAX’TAN ALTIN YAĞMURU

15 Temmuz da Destan yazan Türk Halkına bir ödülde  Relax’tan RELAX’TAN ALTIN YAĞMURU
15 Temmuz da Destan yazan Türk Halkına bir ödülde  Relax’tan RELAX’TAN ALTIN YAĞMURU Taner Arçukoğlu
Bu içerik 720 kez okundu.

RELAX gayrimenkul Yatırım ortaklığı Brokerlarından Seyhan Seyhan ve  Bülent KUMAŞ, yaziyoooo haber sitesine verdkleri demeçte  15 Temmuz’da destan yazan Türk halkına bir hediye de biz veriyoruz.  Konut projelerimizin satış işlerinde tüm müşterimize altın veriyoruz.
RELAX gayrimenkul Yatırım ortaklarından ve Brokerlarından  Seyhan Seyhan, “ Mart ayında kurulan ve kısa sürede Çanakka le’nin sevilen ve aranılan gayrimenkul şirketi olmanın sevincini Çanakkaleli tüm halkımıza sevgimizin bir göstergesi olarak satış işlemleri gerçekleşen tüm işlemlerde bir çeyrek altın veriyoruz. Bazı firmalar altın vaad ediyor ve sonunda vermekten vazgeçiyor. Oysa biz vazgeçmiyoruz, vaad de etmiyoruz işlem sonucu müşterimize takdim ediyoruz. Biz yaptığımız işin arkasında, daha sonrasında da  danışmanlık olarak da hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. “ dedi.
Bülent Kumaş, 15 Temmuz günü yaşanan darbeyi püskürtmek için çabalayan Türk halkımızın yanı sıra  büyük bir fedakarlık gösteren tüm Çanakkaleli halkımıza da teşekkür ediyoruz.  Bu büyük onurlu davranışlarına bizlerde destek vermek için bizlerden yaptıkları yatırımlarına bizde yatırım la karşılık veriyoruz ve her  ev ve arsa  gayrimenkul satışlarına bizlerde bir çeyrek altınla onure etmiş oluyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tabancayla başına ateş ederek canına kıydı..
Tabancayla başına ateş ederek canına kıydı..
Hırsızlar duvarı delip kuyumcuyu soydu...
Hırsızlar duvarı delip kuyumcuyu soydu...