Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Relax Gayrimenkul Bu Sefer De Zabıtalarımızın Yanında

RELAXTAN BİR YENİLİK DAHA…

Relax Gayrimenkul Bu Sefer De Zabıtalarımızın Yanında
Relax Gayrimenkul Bu Sefer De Zabıtalarımızın Yanında Taner Arçukoğlu
Bu içerik 985 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert

Bütün Zabıtalarımızın ZABITALAR HAFTASI KUTLU OLSUN!....
RELAXTAN BİR YENİLİK DAHA…
ZABITA HAFTASINI ALTIN LA KUTLUYORUZ…

RELAX gayrimenkul Yatırım ortaklığı olarak, 1-7 Ağustos  tarihleri arasındaki  Zabıta haftasında bizden  Ev veya arsa alan Zabıtalarımıza bir çeyrek altın veriyoruz.
RELAX Gayrimenkul  ortaklığı brokerlarından Bülent KUMAŞ, “ Biz Çanakkale’nin yeni ve çok çabuk gelişen gayrimenkul ortaklığı olsak da, Gayrimenkul deki bilgi ve  becerilerimiz ile Çanakkale’ye çok kısa süre sürede uyum sağladık.  Adımızdan çok kısa zamanda bahsedilmeye başlandı. Şimdi aranılan, güvenilir firmalar arasında adımızdan bahsediliyor.  Çanakkale Ticaret Odası’na  VE Çanakkale Sanayici İş Adamları ÇASİAD ‘a kayıtlı olan firmamızla kısa süre içinde çok  mesafe kat ettik.  Umduğumuz ilgi ve alakayı yakaladık ve bizlerde Çanakkale’lilerden aldığımız gücü ve enerjiyi yine Çanakkalelilere  armağan ediyoruz.” Şeklinde konuştu.  
RELAX Gayrimenkul  ortaklığı Bizler de bu güvenimizi boşa çıkartmamak adına 1-7 Ağustos tarihleri arasında  kutlanan Zabıta haftasında bizlerden ev ve arsa alan zabıtalarımıza  bir çeyrek altın hediye veriyoruz. Görevleri her ne kadar zor olsa da halkımız için çalışan bütün zabıta görevlilerine bu kampanyamız 1. Ve 2. Derece deki yakınları içinde geçerlidir.
Kumaş ayrıca, bu kampanyamız sadece zabıtalarımızla kalmayacak.  Önemli günlerde bulunan  her gün de bizlerden alışveriş yapanlara bir çeyrek altın hediyemiz olacaktır.
Kumaş Ayrıca, RELAX Gayrimenkul  ortaklığı olarak da Medya sektörüne girerek Yaziyoooo…  adlı haftalık bir gazete çıkartmak için kolları sıvadıklarını ve en kısa süre içinde de Çanakkale’nin  sesi ve kulağı olacaklarını dile getirdi.  Gazete haricinde internet gazeteciliği yapmakta olan yaziyoooo  Çanakkale’de haberin adresi olmaya aday olmaya geliyor. Gazetemiz çıktıktan sonra dergi ve tv  olayınıda düşündüklerini MEDYA DA bir GRUP olmaya aday olduklarını söyledi.

Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır