Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Çanakkale’de 2 Okul, 4 STK ve Dernek Kapatıldı!

OHAL'de ilk kararname Resmi gazetede yayınlandı. Kararnameye göre 1043 özel öğretim kurumu kapatılırken çok sayıda Sivil Toplum Kuruluşu ve Derneğinde faaliyetlerine son verildi. Çanakkale’de ise 2 özel okul, 4 STK/Derneğin faaliyetleri durduruldu

Çanakkale’de 2 Okul, 4 STK ve Dernek Kapatıldı!
Çanakkale’de 2 Okul, 4 STK ve Dernek Kapatıldı! Taner Arçukoğlu
Bu içerik 10638 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert
Resmi gazetede yayınlanan OHAL Kararnamesine göre tüm Türkiye genelinde 1043 özel eğitim kurumu kapatılırken; Çanakkale’de merkezde faaliyet gösteren Özel Çanakkale Gökkuşağı İlkokulu ve Ortaokulu, Çanakkale’nin Biga ilçesinde faaliyet gösteren Özel Biga Bahar İlkokul ve Ortaokulu kapatıldı.
 
OHAL Kararnamesinde ayrıca Türkiye genelinde faaliyet gösteren çok sayıda Sivil Toplum Kuruluşu ve Dernek de kapatılarak faaliyetlerine son verildi. Çanakkale de faaliyet gösteren Çanakkale Girişimci İşadamları ve Sanayicileri Derneği ile Biga’da faaliyet gösteren Biga İşadamları Dernekleri kapatılarak faaliyetlerine son verildi.
 
Yine Çanakkale’de faaliyet gösteren Dünya Eğitim Gönüllüleri Birliği Derneği ile Çanakkale Dostlar Eğitim, Kültür, Sanat, Dayanışma ve Yardımlaşma Dernekleri de kapatılarak faaliyetlerine son verildi.
 
 
 
canakkaleaynalıpazar.com
OHAL ilk kararname Resmi gazete yayınlandı Kararname
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır