newjoy çanakkale deja vue çanakkale relax çanakkale
newjoy home Advert Advert
Advert

Boğaz ve Garnizon Komutanı Gündoğdu İçin Ek Gözaltı

Çanakkale'de, darbe girişimiyle ilgili gözaltına alınan Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu'nun emniyetteki işlemleri sürüyor.

Boğaz ve Garnizon Komutanı Gündoğdu İçin Ek Gözaltı
Boğaz ve Garnizon Komutanı Gündoğdu İçin Ek Gözaltı Taner Arçukoğlu
Bu içerik 3180 kez okundu.
Çanakkale'de, darbe girişimiyle ilgili  gözaltına alınan Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu'nun emniyetteki işlemleri sürüyor. Ek gözaltı süresi alınan Tuğamiral Gündoğdu'nun yarın adliye sevk edilmesi bekleniyor. 
 
Çanakkale Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla 16 Temmuz'da gözaltına alınan Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu, polis ekiplerince il emniyet müdürlüğünden çıkarılarak Çanakkale Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Gündoğdu, alınan sağlık raporunun ardından tekrar emniyete getirildi.
 
AVUKATINDAN AÇIKLAMA
 
Tuğamiral Gündoğdu'nun Avukatı Mehmet Altın, süreçten sonra savcının toplanan delillere göre dilerse gözaltı sürecini bitirme yetkisine sahip olduğunu belirterek, şöyle konuştu: 
 
"Bu süreçten sonra savcımız toplanan delillere göre dilerse gözaltı sürecini bitirme hakkında sahiptir, komutanımızı salabilir. veya kendi takdiridir. Toplanan delillere göre kendi kanaatiyle tutuklama gerekliliğine inanırsa, o zaman Çanakkale Sulh Ceza Hakimliğine sevk olacaktır. Bu sevk üzerine de görevli sulh ceza hakimimiz, bizim de savunmamızı almak suretiyle bir karar verecektir. Buraya kadar olan süreç, sanıyorum hafta sonuna kadar tamamlanacaktır. Komutanımız kendisinden emindir, sağlıklıdır. Herhangi bir şikayet söz konusu değildir. Süreçleri sizlerle paylaşacağız. Tekrar ülkemize geçmiş olsun."
 
- Çanakkale
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 1 yaralı
Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 1 yaralı
EDREMİT - Vahşet!...Kafasını kesip zeytinliğe attılar..
EDREMİT - Vahşet!...Kafasını kesip zeytinliğe attılar..