newjoy çanakkale deja vue çanakkale relax çanakkale
newjoy çanakkale Advert Advert
Advert

Sağlıklı tercih için Teog Tercih Danışmanlığı Komisyonları Kuruldu

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrencilerin ve velilerin TEOG sürecinde sağlıklı tercih yapmalarını sağlamak amacıyla danışmanlık hizmeti verecek ’Tercih Danışmanlığı Komisyonlarını’ kurdu.

Sağlıklı tercih için Teog Tercih Danışmanlığı Komisyonları Kuruldu
Sağlıklı tercih için Teog Tercih Danışmanlığı Komisyonları Kuruldu Taner Arçukoğlu
Bu içerik 964 kez okundu.
Advert
 
Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrencilerin ve velilerin TEOG sürecinde sağlıklı tercih yapmalarını sağlamak amacıyla danışmanlık hizmeti verecek 'Tercih Danışmanlığı Komisyonlarını' kurdu.
 
Öğrencilerin tercih döneminde kapsamlı rehberlik ve danışmanlık hizmeti almasını sağlamak için kurulan komisyonlarda, tercih danışmanlığı konusunda eğitimden geçen rehber öğretmenler görevlendirildi.
 
İl Merkezi ve ilçelerde ulaşımı kolay okul/kurumlarda kurulan 12 tercih danışmanlığı komisyonunda, 39 öğretmen görev alacak. TEOG Tercih Danışmanlığı Komisyonları 15-25 Temmuz tarihleri arasında saat 10: 00 ile 17.00 arasında öğrenciler ve velilerine rehberlik hizmeti verecek.
 
Merkez İlçe'de kurulan TEOG Tercih Danışmanlığı Komisyonu Merkez Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde, ilçelerde kurulan komisyonlar ise Bozcaada'da İstiklal Ortaokulunda, Lapseki'de Lapseki Öğretmen Evinde, Gökçeada'da Gökçeada Ortaokulunda, Çan'da 23 Eylül Ortaokulunda, Eceabat'ta Opet Tarihe Saygı Ortaokulunda, Bayramiç'te Cumhuriyet Ortaokulunda, Ezine'de Cevatpaşa Ortaokulunda, Biga'da Biga Ortaokulunda, Ayvacık'ta Atatürk Ortaokulunda, Yenice'de Cumhuriyet Ortaokulunda, Gelibolu'da Namıkkemal Ortaokulunda görev yapacak. Tercih Danışmanlığı Komisyonlarının yanı sıra, okullarda tercih işlemlerinin yapılması ve danışmanlık hizmetleri için rehber öğretmen görevlendirmeleri de devam edecek. - ÇANAKKALE
 
 
 
 
haberler.com
Sağlıklı tercih Teog Tercih Danışmanlığı Komisyonlar
anafartalar market
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hayvan Hırsızları kaçarken yaklandı..
Hayvan Hırsızları kaçarken yaklandı..
Nara Burnunda İnsan iskeleti Bulundu!..
Nara Burnunda İnsan iskeleti Bulundu!..