Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Kent içi yollar kilitlendi 6 Feribot kuyruğu azaltmaya yetmiyor..

Çanakkale Boğazı'ndan feribotlarla geçişlerde yaşanan yoğunluk, bayramın ikinci gününde de sürüyor. Tatilcilerin oluşturduğu araç kuyruğu yer yer şehit içine kadar uzandı.

Kent içi yollar kilitlendi 6 Feribot kuyruğu azaltmaya yetmiyor..
Kent içi yollar kilitlendi 6 Feribot kuyruğu azaltmaya yetmiyor.. Taner Arçukoğlu
Bu içerik 2138 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert
Ramazan Bayramı tatili öncesi Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişlerdeki feribot yoğunluğu, bu kez ters yönde yaşanmaya başladı.
 
ARAÇ KUYRUĞU 1 KİLOMETREYE ÇIKTI
 
Bayramın ilk gününden itibaren başlayan yoğunluk, bugün kendisini daha da hissettirdi. Çanakkale'den Eceabat ve Kilitbahir'e geçişlerde, araç kuyruğu iskeledeki araç depolama alanının dolması üzerine, Demircioğlu Caddesi'ne kadar uzadı. Tatilcilerin oluşturduğu araç kuyruğu, bazen 1 kilometre kadar çıktı.
 
GÜNÜ BİRLİK TATİLCİLER TRAFİĞİ YOĞUNLAŞTIRDI
 
Yoğunluğa hem bayram nedeniyle günübirlik gezi ve ziyaretler için yola çıkanlar, hem de yakınlarını ziyaret için Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçiş yapan tatilcilerin dönüşlerinin etkili olduğu gözlendi.
 
6 FERİBOT TARİFESİZ SEFER YAPIYOR
 
Boğazda yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş firması, Çanakkale- Eceabat ve Çanakkale- Lapseki hattında toplam 6 feribot ile tarifesiz olarak sefer yaparak, oluşan araç kuyruğunu eritmeye çalışıyor.
 
BAZI KENT İÇİ YOLLAR KİLİTLENDİ
 
Çanakkale'de Demircioğlu Caddesine kadar uzanan araç kuyruğu nedeniyle kent içi yolların bir bölümü adeta kilitlendi. Trafik polisleri, feribot kuyruğu nedeniyle yaşanan trafik sıkışıklığını en aza indirmek için büyük çaba harcarken, bazı kent içi yolları trafiğe kapatmak zorunda kaldı.
feribot.yoğunluk araç kuyruğu
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır